Privaatsustingimused

majadkorda.ee
PRIVAATUSTIGIMUSED

Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta külastajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad külastajate andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Majadkorda.ee ei töötle EUROOPA PARLAMENDI JA NÕUKOGU MÄÄRUS (EL) 2016/679 määruses defineeritud delikaatseid isikuandmeid.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmete kogumine toimub Majadkorda.ee külastaja nõusolekul järgnevatel viisidel:
– Kontaktandmete (nimi ja e-posti aadress) esitamisel meie veebilehel

Kõiki Majadkorda.ee lehel teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Kogutud isikuandmete abil teavitame külastajaid Majadkorda.ee turunduslikest uudistest, kampaaniatest ja üritustest. Kes ei soovi olla uudiskirjaloendis, saab ennast sellest eemaldada koheselt iga saadetud turundusliku uudiskirja jaluses asuva lingi kaudu. Muudatus jõustub koheselt.

 

Isikuandmete kaitse

Majadkorda.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) külastaja isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Majadkorda.ee ei väljasta isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

 

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie veebilehte kasutama asudes, eeldame, et oled nende põhimõtetega tutvunud ning nendega nõustunud. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume meiega ühendust võtta aadressil info@majadkorda.ee

Mis seisus Sinu kortermaja on?

Parim viis teada saada on läbi teha renoveerimise esialgse hindamise küsimustik, mis võtab ainult 5 minutit Sinu aega aga
annab Sulle peagi ülevaate Sinu kortermaja hetkeolukorrast ning soovitusi kuidas renoveerimisega jätkamiseks.
Renoveerimise küsimustik