Meist

meist
MAJADKORDA.EE

majadkorda.ee on Ehitusfirma Fidele poolt loodud kortermajade renoveerimise infoportaal, kus anname ülevaate kortermajade renoveerimise erinevatest etappidest. Ühtlasi jagame portaalis nõu, kuidas erinevaid renoveerimistöid teostada ja mida erinevate tööde puhul silmas pidada.

Ehitusfirma FIDELE OÜ on ehitusettevõte, mis tegutseb läbi peatöövõtu ja projektijuhtimise. Meie peamine tegevusala on elu- ja mitteeluhoonete ehitamine, rekonstrueerimine ja renoveerimine. Vajadusel teostame tööd projekteerimis-ehitustöövõtuna.

Lisaks teostame ka keerukamaid ja mahukamaid Betooni- ja montaažitöid. Meil on kogemused ehituse vallas juba üle 15 aasta. Eesmärk on olla lojaalne partner oma tellijatele, tarnijatele ja alltöövõtjatele. Ehitusfirma Fidele on kiire ja paindlik ning peab väga oluliseks kvaliteetset tööd ning seda, et tellijad tuleksid tagasi ka oma järgmiste projektidega.

AADRESS

Männiku tee 104 Tallinn Eesti 11216

TELEFON

+372 618 0758

E-POST

info@fidele.ee

Mis seisus Sinu kortermaja on?

Parim viis teada saada on läbi teha renoveerimise esialgse hindamise küsimustik, mis võtab ainult 5 minutit Sinu aega aga
annab Sulle peagi ülevaate Sinu kortermaja hetkeolukorrast ning soovitusi kuidas renoveerimisega jätkamiseks.
Renoveerimise küsimustik

TASUTA KONSULTATSIOON

 

REGISTREERU